Shitet lokali ne Dardani-Kurriz mbi plato

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 17 Dhj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Adresa: Dardani-Kurriz mbi plato
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Dardani-Kurriz mbi plato me siperfaqe prej 73m2 dhe ate me dy nivele.Niveli i pare qe punon si kafeteri ka 40m2 dhe niveli i dyte-bodrum qe ka 33m2.Lokali eshte ideal per kafeteri,fast food,ushqimore,barnatore etj.Çmimi:300.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim