Shitet lokali ne Prishtine -Arberi NSH. "AKS AGE..

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 18 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Prishtine , ne lagjen Arberi.
Lokali ndhodhet fare afer Objektit - Pandora , Rr. 'Zabrebi" prane hekurudhes
Siperfaqja e lokalit eshte 30 m2 dhe gjithmon eshte me qira nga aiqamarresit.
Pozita e lokalit eshte shume strategjike per biznes pasi tani kjo rruge eshte edhe rruge tranziti nga podujeve per ne dalje te Prishtines.
Lokali eshte ne objektin qe e keni ne link dhe eshte i hapur , funksionon si automekanik.
Qmimi i lokalit eshte 1900 eu/m2 - qmimi eshte i diskutueshem
Ne raste te shitjes qiraja kalon ne pronarin e ri apo lokali lirohet ne afatin sa me te shkurter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim