Shitet lokali perball fakulltetit filologjik

Shitet nga: Fatmir 09 Gsh 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shitet lokali
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 40 metra per ball fakulltetit filologjik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim