Shitet lokali te rruga B

Shitet nga: Lokal 12 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shitet lokali
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali te rruga B mbrapa Eulexit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim