Shitet urgjent lokali ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: In On 15 Gsh 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Ulpiane te Beni Dona ,siperfaqja =79m^2 me flet poseduse ,bartjen menjeher ne katastrale dhe eshte i leshuar me qira mujore 1000 euro.
044461398
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim