Shtepiz e drurit ne shitje

Shitet nga: Desidiat 20 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 7 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet shtepiza e drunit 7m2 .Shtepiza eshte si keto fotot qe jane te postuara...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim