Super ambjent UNIK

Shitet nga: Elbasani 09 Jan 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ky mund te behet biznesi juaj. Bar kafe restorant ose gjithcka deshironi. Dy ambjente ne qender te Elbasanit ne vend te shkelqyer tek porta e kalase. Secili nga 180 metra katrore. Te rregulluar te dy. Njeri eshte dhene me qera. Shiten vetem bashke. Super cmim. Vend strategjik dhe i paperseritshem. 30 metra nga kulla e sahatit. Mund te behen nderrime.... Per me shume info viber & whatsapp 00355698593662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim