Super ambjent ne Elbasan

Shitet nga: Elbasan 08 Jan 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 360 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Vendi me i bukur ne qytetin e Elbasanit.
ambjente ne qender te qytetit. ne vend te shkelqyer tek porta e kalase. Secili nga 180 metra katrore. Te rregulluar te dy. Njeri eshte dhene me qera. Shiten vetem bashke. Super cmim. Vend strategjik dhe i paperseritshem. 30 metra nga kulla e sahatit. Mund te behen nderrime.... Per me shume info 00355698593662 viber & whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim