TRAFIKE

Shitet nga: Blerim 11 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet trafika me dimension 5 x 3 ne gjendje shume te mire. Trafika posedon raftet dhe klime. Per qdo informate shtese ju lusim te lajmeroheni ne nr e telefonit 045461152.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim