Trafik(kiosk) E SHITUR FALEMINDERIT --- MERRJEP

Shitet nga: Egzon Pacolli 02 Mar 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes Trafiken qe e kam perdorur si dyqan afer shkolles se mesme Eqrem Çabej eshte ne gjendje te rregullt per pune e pajisur me rafta mëse te mjaftueshem për mallra.
Madhesia: 3 me 2.
3 metra e gjat.
2 metra e gjere.
Ka nje trafo ku mund te montohet edhe rryma elektrike.
Trafika eshte mjaft e shternguar.(Ne gjendje te rregullt).
Ju lutem Kontaktoni ne numrin qe shihni me posht apo me shkruani ne G-mail.
Qmimi eshte i shenuar por edhe Marreveshjet ne qmim do te mirren ne konsiderat.

egzonpacolli18@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim