Urgjent

Shitet nga: Adnan 22 Dhj 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Xhemajl Ibishi
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet lokali me 33m2 urgjent.gjindet ne Rrugen E Leskovecit(aty ku gjinden llamaristat)Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim