Urgjentisht shitet barnatorja!

Shitet nga: idriz 10 Sht 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Urgjentisht shitet biznesi -barnatorja ne Breg te Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim