Urgjentisht shitet barnatorja!

Shitet nga: idriz 11 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet urgjentisht biznesi i perpunuar-barnatorja!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim