Vila Perla ELBASAN

Shitet nga: miqte e vjeter 23 Sht 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet "Vila Perla" ne Elbasan. Tre kate restorant me kapacitet 500 vende. Ne qender te Elbasanit vetem 100m nga Hotel Skampa ne hyrjen perendimore te kalase. Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si zyra, hotel, birrarri apo shkolle. Me hipoteke. Cmimi OKAZION 400.000 Euro. Cel:0355682034712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim