Zyre me Qira ne Ulpian

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 06 Krr 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Zyre me Qira ne Ulpian

Lokacioni: prapa semfarova kryesor ne Qender te Prishtines, pas Kompleksit Lesna

Siperfaqe 78 m2

Kati 2

Renditjet:

- 4 Dhoma
- Kuzhin
- Banjo
- 2 Ballkona

Posedon:

- Parking
- Nxemje
- Shtruar me Parket
- E renovuar

Çmimi 450 Euro i diskutueshem

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim