Zyre me qera ne Prishtine

Shitet nga: Mumin 23 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet banesa e dedikuar per zyre,ordinanc etj ne sheshin "Nena Terez" kati i 3't.Posedon 4 dhoma , koridor me bife , wc. Ka 3 pamje siq shihet edhe ne foto , nga busti nena terez , kino abc si dhe nga sheshi.Ka qen 15 vite per zyre , pres ofert afatgjate.
Nr: 044 194 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim