Zyre me qira #0911 - Aktash, rr. "Gazmend Zajmi"..

Shitet nga: sadat 18 Sht 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
- Lokali ka dy kate (P + 1 )
Lokali ka:
- 5 zyre (hapësira)
- 3 banjo
- TV kabllovik
- internet
- parking
- nxemja me rrymë
- ujë 24h

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim