blej lokal ne prishtine ose fushe kosove

Shitet nga: lokali 23 Jan 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Blej lokal ne prishtine ose fushe kosove ,me madhesi 10 deri 20 metra katror maksimumi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim