dragodan

Shitet nga: visar 07 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali 68 m2 plus terasa 22m2 044-200-606 , 044-444-868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim