ipet lokali me qira

Shitet nga: arben 11 Jan 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Adresa: bajram bahtiri 255
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qira 65 qm , lokali i ri per her te par lshohet me qira , l ka wc me gjitha kushtet ka or rryme ka dy parkingje per ball ka edhe podrum-magazin mrapa po ke nevoja.rruga bajram bahtiri nr 255 pak afer hanit te dielit -medrezes.per frizer ka gjitha kushtet ka uj qdo kund ka shliker mjaftushum.po ke nevoja lokalin aj qe merr mundet edhe banes te merr ne ket shtepi -cmimi - eksta ne katin e 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim