ipet lokali me qira

Shitet nga: lokali me qira 15 Sht 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rruga bajram kelmendi
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne rrugen Bajram Kelmendi.Lokali eshte ne rrugen kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim