ipet me qira

Shitet nga: ARBEN 11 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qira , qiraja 150, € lokali ka 60 qm, ka wc ngjitur me lokal wc ka bojler ka oren e -rrymes ka dy parkingje para deres,i pershtatshum per qdo .... BIZNIS PER INFO: 044 869 345: GJERM DIREKT 0049 175 630 3542 M SMS LOKALI ESHT KOMPLET I RI ; FASADA E RE PLLAKAT E REJ WC E RE I PA PERDORT LESHOHET PER HER TE PAR sa parkojn kojshit ma mirr me mar nje qira te vogel ipet me qira per koh te gjattttttttt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim