jap me qera lokalin n Dardani afer Bast trade

Shitet nga: Eset 13 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jap me qera lokalin afarist i pershtatshem per ordinanc .ka 50 m2.gjindemi n dardani per ball sanitaris bast trade info edhe viber 044 200552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim