jepet me qira pllaci de shpija ne veternik

Shitet nga: fatmir 24 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qira pllaci dhe shpija ne veternik afere baumarketit 45 metra ne asfallt ose donje person qe eshte i interesum me regulu lokal e mu zbatu me qire me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim