Kërkojmë lokale afariste për blerje ose qira

Shitet nga: Agjensioni "Vlera" Sot 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkojmë lokale afariste për blerje ose qira . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim