kerkoj lokal me qira per restaurant ne prishtin

Shitet nga: kerkoj lokal me qira ne qender prishtine 17 Pri 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
kerkoj lokal me qira per restaurant ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim