kerkoje lokal me qera

Shitet nga: nora 06 Pri 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
kerkoj lokal me qera te kete se paku 50 m2 dhe te ket qasje ne rruge kryesore....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim