lakali ne shitje

Shitet nga: fatmir 08 Gsh 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: eqrem qabej 128
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitete lokali per ball fakulltetit filologjik te lokalet e lesnes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim