leshohet me qira lokali ne B.Diellit zona Jug

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 30 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bregu i Diellit-zona Jug
Sipërfaqe: 27 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qira lokali ne Bregun e Diellit-zona Jug me siperfaqe 27m2 dhe gjindet ne perdhese.Lokali ka hapesiren e madhe dhe nje banjo.Lokali eshte i mire per veprimtari te ndryshme biznesore.Poashtu kush deshiron ta shfrytezoj kete lokal ka edhe permbi nje banese me qira.Çmimi per lokalin me qira eshte:250 euro ndersa komplet plus banesen me qira çmimi eshte :450 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim