leshoj lokal me qera

Shitet nga: burim 11 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: prishtine
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
MUAJI I PARE GRATIS!!! Leshoj lokalin me qera ne Prishtine perball shtepis shendetsore Nr:4.Lolali eshte modern I pershtatshem per qdo lloj veprimtarie sidomos veprimtari mjeksore sepse ka perball qendren mjeksore dhe 3 barnatore privare.lokali ka dy hyrje qe mund te ndahet ne dy lokale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim