leshoj lokalin me qira, shkol.fll.Elena Gjika

Shitet nga: asdren 10 Maj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet ose shitet lokali para shkolles elena gjika, pishtin.55m2.dimenzioni 13.5 me 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim