lokal ne qira ne Ulpian

Shitet nga: Arben 25 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira ne ulpian ne ndertesen de9 afr Fatiim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim