lokali jepet me qira

Shitet nga: Fatmir 18 Mar 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qira rreth 45m2
lokali gjindet ne rrugen Rrustem Statovci eshte rruga afer parkut te qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim