n Prishtin lokal qira

Shitet nga: luan 08 Sht 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Adresa: ulpijan
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jap lokal qira n Ulpijan afer restoran Simfonia
kati perdhes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim