prishtin zyre me qera

Shitet nga: ahmet 12 Pri 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: pishtin
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj zyre me qera ne prishtin te gjamia e lapit perball stacionit te autobuseve per podujev te pro credit banka kati perdhes 60 m2 + kati 1 240 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim