Shitet Biznesi ne Qender - KAFETERI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Prishtina City Sot 20:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Biznesi ne Qender - Kodi 1284

Lokacioni: Te Fakulteti e Arteve

Biznesi Funksionon Kafeteri

Posedon:

- 100 M2 Lokal
- 70 M2 Teras
- 35 Tavolina
- Wc

Çmimi €18.000 Biznesi
Çmimi €800 Qiraja e Lokalit

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Bizneset me Qira

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim