trafik

Shitet nga: afrim 08 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 500 EUR

Adresa: trafik
Sipërfaqe: 6 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shiten trafika model si ne foto 6m² e re ose me ndrrim
ma shum telefono
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim