zyre me qira Aktash II Prishtine

Shitet nga: Valon 30 Krr 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalet per zyre ordinanc, depo te barnave etj...
Lokalet gjenden ne aktash II afer universitetit Iliria 20 meter afer che bar aktash 2.
Lokalet njeri ka 90 m2 dhe 3 te tjera nga 40 m2 .
Lartesia 3 meter.
Kane ngrohje qendrore
ventillim
Nga 250 euro e lart
Kontakt Viber: 044404811
044175666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim