ËSHTË DHËNË NË SHFRYTËZIM: OBJEKT AFARIST PËR BI..

Shitet nga: Selatin 13 Krr 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jap me qira Objektin e kompletuar afarist prej 2.000m2, i përshtatëshëm
për zyre/qendër e administratës...
Objekti, pjesa administrative, ka 400m2, ndërsa hapsira për depo ose për
prodhim ka 1600m2.

Objekti ( afër rrethit të Lipjanit, përballë Motel LEA ) posedon edhe hapsirë
shtesë / oborr, parking, depo e pambuluar...prej 2.300m2 ( që mund të vëhet
edhe në funksione tjera afariste ). Gjithsej 4.300m2.

Çmimi 1,00 Euro/m2.

Për pagesën njëvjeçare me avans çmimi i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim