Kërkojmë Investitor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agida 17 Jan 03:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Agida Group është kompani e cila merret me prodhim qe nga viti 2004, posedon një fabrikë 1100 metra katror, e cila gjendet ne rrethin te Prishtinës
Posedojmë një Fabrikë te standardeve evropiane, e cila është e pajisur me gjitha lejet e ndërtimit dhe lejet e prodhimit.
Për shkaqe te mos mundësie se plasimit te produkteve ne mbar tregun e Kosovës, jemi te detyruar te kërkojmë investitor.
Vlera e investimeve shkon nga 300 deri ne 1 milion, varësisht nga aftësia e investuesit dhe pjesa qe dëshiron te posedoj.
Ju lutem te gjitha ata qe janë te interesuar qe te investojnë ne prodhim, ne një kompani qe operon ne Kosovë, me një fabrike moderne, ju lutem kontaktoni ne Email
agida.group@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim