Kantia e veres "SARA'' shpk FIER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SARA shpk 23 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Per arsye emigrimi shitet kantina e veres "SARA" shpk Fier me pervoje ne treg prej vitit 1991 si biznes privat .Siperfaqe toke 3 600 m2 , sip objekti 2 550 m2 ( Depot linja e perpunimit,linja e paketim - amballazhimit t, magazinat , zyrat , laboratori ,gabina elektrike , rezervuaret nentokesor etj. Buze rruges te unazes se vogel te qytetit ne zone me zhvillim industrial dhe banesa .Ne objekt pajisjet dhe makinerite jane bashkekohore dhe me material INOX. Biznes i ngritur dhe me kontrata ne vazhdimesi me te gjitha linjat e marketeve si dhe qendrave tregetare ne te gjithe Shqiperine. Vizito www.kantinasara.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim