Leshohet me qera objekt + fabrike

Shitet nga: Ernold 04 Jan 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Leshohet me qera objekt + fabrika objekti ka siperfaqe te jashme 3000 m2 dhe siperfaqe te mbrendshme 750m2 dy zyra te mobiluara fabrike per perpunimin e letres paketimit dhe kartopecetes letres guzhines letres tualetit . Vendodhja autostrada Rrogozhine-Lushnje te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit +355682828028 whats up dhe viber.Postuar nëpërmjet celularit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim