Lokal me qera ne Prishtine

Shitet nga: Fatos 13 Pri 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Lokali eshte ne objekt banimi te ri dhe eshte vetem 100 metra larg Universitetit te UBT apo afer doganes ne Kalabri. Siperfaqe prej 100 m2 si dhe disponon parking i mjaftueshem. I pershtatshem eshte per çfardo veprimtarie afariste (Depo, shitore, zyre, puntori te ndryshme etj).

Per detale te tjera ju lutem kontaktoni ne numrin +38649235894 poashtu edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim