Lokal prej 52m2 ne Prishtine

Shitet nga: gita 04 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
2

Shitet lokali afarist ne lagjen Dardanija ne Prishtine , 52m2 ne dy nivele. Loali eshte me dokumentacion ne rregulle dhe i regjistruar ne Kataster (Fleteposedim). I pershtatshem per cdo lloj biznisi ( zyre,ordinanc kafe-bar etj) . Lokali , sipase marrveshjes mund edhe te ndrrohet me banese ne Dardani apo Ulpian.
Çmimi sipase marrveshtjes.

Informatat ne tel. 045 440729
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim