Lshohet lokali me qera breg djellit

Shitet nga: Besarti 04 Pri 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Lshohet me qera lokali n'breg djellit te stacioni aftobusave te banesat e bardga objekti 14 .ka siperfaqe prej 45 metra katror .i pershtatshem per shum veprimtari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim