Shes pordumin 175 m2 ideal për prodh

Shitet nga: Gëzimi 23 Tet 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Adresa: Isa KASTRATI Mat Prishtinë
Sipërfaqe: 175 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shes podrumin e lartëpërmendur i cili ka dimenzionet 20.6mX8.5mX2.8mL hymjen e ka 4 metra dhe mund të hyjë edhe kombi e kamioni Adresa: Afër "Përparimit" Mat Prishtinë. Çmimi 175X450=78,750€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim