LESHOHET OBJEKTI AFARIST ME QIRA

Shitet nga: Florim Gashi 29 Dhj 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera

LESHOHET OBJEKTI AFARIST ME QIRA
Lëshoj Objektin me qira,i cili gjindet në rrugen ,,Isa Kastrati” përball SH.F.,,Iliria“. Objekti është 5 –katësh,me siperfaqi 1000m+ bodrumin me sip.200m2.Madhsia e truallit është 7,5ari.
Kati përdhes dhe kati i par mund të perdoren edhe si një hapsir(pa mure ndarëse, sipas destinimet),ndersa 3-katet tjera kanë nga 6 dhoma dhe nga dy banjo.-gjithësejt 18 dhoma dhe 6 banjo.
Objekti deri tani ka qen I përdorur si objekt universitar.
Mund të përdoret për destinime të ndryshme.
Ka parking për se paku 10 automjete.
Hapsira për rreth është e rrethuar me muri.
Ka të gjith infrastrukturen përcjellëse.
Qmimi :me marrveshje
E.Mail : flori.g165@gmail.com
tel 044-049 /277459
044/238 413
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim