SHITET BANESA 140M2 + 400M2 TERASE NE QENDER TE..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ELF 03 Sht 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
SHITET BANESA 140M2 DHE 400M2 TERASE NE QENDER TE PRISHTINES, KATI 2 KA PAMJE FENOMENALE NGA TE GJITHA ANET, NJERA BANES KA 91M2 DHE TJETRA 50M2,TERASA KA 400M2 DHE I PERKET VETEM BANESES, PRONA ESHTE E KTHYER SI LOKAL PAGUHET TATIMI DHE ESHTE VEND IDEAL PER HOTELERI BISNESE TE NDRYSHME.
QMIMI SIPAS MARREVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim