3 lokale ne L.spitalit

Shitet nga: arben 06 Shk 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shes 3 lokale ne lagjen e spitalit 2 lokale me nga 28 metra dhe nje me 25 metra te tre jan ne nje vend kapur me njeri tjetrin Jan ne vend shum tmir per qfardo veprimtRie qmimi 720 euro per meter i negociushem viber+38649201188 dhe vala 045229568
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim