AS Metal

Shitet nga: As metal 02 Sht 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
"N.SH" AS Metal,punojm me konstruksione metalike:
Kryejm keto punë:

Objekte te ndryshme
Tarasa
Gilindera
Dyer,Dritare
Bejm edhe mbulojen me llamarin ose panell
Po ashtu firma As metal pranon oferta edhe nga firmat e tjera nese i novojiten salldues te qertifikuar
AS metal :
Bejm Salldimin e bagerav ne te gjitha terenet aty ku osht e nevojshem
Punojm me :Co2 Argon, Alumin ,Autogjen, Hark elektrik, me staf tejet te trajnuar dhe qertifikuar .
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim